Whois Sorgulama

Alan adının sahibini öğrenmek için ücretsiz sorgulama gerçekleştirin

Whois Sorgulama Nedir?

WHOIS alan adı arama aracıyla mükemmel alan adınızı bulmak kolaydır. WHOIS veritabanında alan adları ve internet numarası kaynakları (IP adresi dahil) aramak için yukarıdaki arama alanına istediğiniz alan adını girerek başlayın. Tam olarak aradığınız alan adı alınmışsa, şu anda kime kayıtlı olduğunu görmek için istemi takip ederek o alan adına ait WHOIS kaydını görüntüleyebilirsiniz. WHOIS alan kaydı, alan sahibi aramasını, oluşturma tarihini ve sona erme ayrıntılarını içerecektir. İstediğiniz alan adının alındığı ortaya çıkarsa araç, dikkate alınması gereken başka harika seçenekler de önerecektir.

Whois Araması Ücretsiz mi?

Evet, WHOIS IP arama aracı, Hosting Marketi tarafından oluşturulan ücretsiz bir araçtır. WHOIS alan arama aracı, işletmeniz için en iyi alan adını seçmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlamak için buradadır, bu nedenle, istediğiniz alan adının mevcut olmadığı ortaya çıkarsa, dikkate alınması gereken harika alternatifler önerir. Seçtiğiniz alan adı ile ilgili WHOIS bilgilerini bulmak için yukarıdaki arama alanını da kullanabilirsiniz. Süresinin ne zaman dolacağını bileceksiniz, böylece sona ererse kaydetmeye hazır olabilirsiniz. İstediğiniz kadar arama yapmak için ücretsiz WHOIS alan adı arama aracını kullanabilirsiniz.

Alan Adınız Başka Bir Firmada mı?
Hemen Transfer Edin!

Sonradan çıkan süpriz ücretler ile karşılaşmamak ve hızlı işlem menülerini kullanabilmek için alan adınızı hızlı bir şekilde hemen transfer edebilirsiniz.

Transfer Et